Kategoriler
Sepetim

Blog RSS Feed

29 Şub WLTP Nedir?
3 37
WLTP: Yeni Nesil Araç Emisyon Testi ve Veri StandardıWLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure), araçların emisyonlarını ve yakıt tüketimini daha doğru bir şekilde ölçmek için geliştirilmiş uluslararası bir standarttır. Bu yeni nesil t..
29 Şub TPMS Nedir?
3 95
TPMS Nedir? TPMS, Tire Pressure Monitoring System'ın kısaltmasıdır ve lastik basıncı izleme sistemi anlamına gelir. Bu sistem, aracın lastiklerindeki hava basıncını sürekli olarak izleyen ve sürücüyü düşük hava basıncı durumunda uyararak güvenliği ar..
25 Şub SAE J2954 nedir?
1 101
SAE J2954 nedir? SAE J2954, kablosuz elektrikli araç şarjı için bir standarttır. Society of Automotive Engineers (SAE) tarafından geliştirilen bu standart, elektrikli araçların kablosuz olarak şarj edilmesi için bir dizi performans ve güvenlik gereks..
24 Şub Elektrikli Araç Çeşitleri Nelerdir?
0 168
Elektrikli Araç Çeşitleri Nelerdir?Elektrikli araçlar, günümüzün çevreci ve sürdürülebilir ulaşım çözümlerinin temelini oluşturuyor. Bu araçlar, içten yanmalı motorların yerine elektrik motorları kullanarak çevre dostu bir sürüş deneyimi sunuyor. Ele..
23 Şub Elektrikli Araçların Batarya Ömrü Nasıl Uzatılır?
0 519
Elektrikli araçların batarya ömrü nasıl uzatılır? Elektrikli Araç Bataryalarının Ömrünü Artırma YollarıBir bataryanın yaşlanmasına sebep olan tek etken zaman değildir. Elektrikli araç bataryalarının ömrünü belirleyen faktörler arasında zamanın yanı s..
22 Şub Elektrikli Araç Menzili Nasıl Artırılır?
5 272
Elektrikli Araç Menzili Nasıl Artırılır?Günümüzde, elektrikli araçlar (EV'ler) otomotiv endüstrisinde önemli bir değişim yaşatarak giderek daha popüler hale gelmektedir. Çevre dostu özellikleri, düşük işletme maliyetleri, uzun süreli şarjı ve gelişmi..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 13 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.